Dárkový balíček s mátovou a karamelovou čokoládou a kávou Tzul Tacca z Guatemaly

261.00 

Kategorie:

Popis

Součástí dárkového balíčku je hořká čokoláda Cariňo s mátou, čokoládová tyčinka s karamelem a káva arabika Tzul Tacca z Guatemaly. Produkty mají certifikát Fair Trade a jsou zabaleny v dárkové papírové tašce s logem ARPOKu.

Bio hořká čokoláda Cariňo s mátou

Čokoláda obsahuje nejlepší kakaové boby, hodnotné kakaové máslo z Latinské Ameriky a přírodní třtinový cukr Mascobado z Filipín a z Paraguaye. 

Podíl složek z Fairtrade: 62%

Obsah kakaa: 68%

Bio mléčná čokoládová tyčinka plněná karamelovým krémem

Hmotnost: 40 g.

Složení: mléčná čokoláda (65%), sušené plnotučné mléko (26 %), kakaové máslo, Mascobado třtinový cukr, kakaová hmota, vanilkový extrakt, karamelová náplň (35%). Obsah kakaa min. 38 %.

Káva Tzul Tacca z Guatemaly

Káva je čistá arabika a je pěstovaná guatemalskými indiány na úpatí sopky El Fugo.  Ti se o své kávovníky starají na sopečné náhorní plošině v nadmořské výšce 1 000 až 1 400 metrů nad mořem. Úpatí sopky El Fugo poskytuje kávovníkům výjimečnou půdu, která je bohatá na minerály. Tyto vynikající podmínky spojené s pečlivostí, kterou výrobě kávy zemědělci věnují, dodávají konečnému výrobku výraznou chuť.

Hmotnost: 250g

Země původu: Guatemala

Kvalita: 100% arabica, pražená, mletá

Složení (poddruhy Coffea arabica): Caturra, Catoai, Bourbon

Výrobce (pěstitel): FEDECOCAGUA

Ochranná známka Max Havelaar je zárukou, že byla káva vyrobena a uvedena na trh v souladu s mezinárodními normami Fair Trade, která zajišťují především spravedlivou výkupní cenu pro pracovníky z rozvojových zemí. Guatemalští indiány produkující kávu Tzul Tacca pracují ve sdružení FEDECOCAGUA.