Výstavy

Chcete oživit školní prostory, případně zajímavě doplnit právě probíhající aktivity, jako je například Den Země či dny otevřených dveří? Nabízíme vám výstavu, kterou rádi zapůjčíme.

Doba zapůjčení se dle domluvy obvykle pohybuje mezi 3 až 4 týdny. Pro bližší informace pište na e-mail info@arpok.cz, případně volejte na tel. číslo 581 111 907.

Globální problémy – aktuální výzvy dneška

9_Nadmrn spoteba_na_webVýstava Globální problémy – aktuální výzvy dneška představuje žákům globální problémy dnešního světa (nadměrná spotřeba, konflikty ve světě, poškozování životního prostředí, děti v ohrožení, základní vzdělání pro všechny, udržitelný způsob života, problematika nemocí, řešení problémů, chudoba ve světě a rovnost pohlaví). Výstava má za cíl informovat i zvýšit povědomí žáků o globálních otázkách, případně také ukázat cesty, jak se žáci mohou sami zapojit a pomoci čelit těmto problémům. Součástí výstavy je i jeden inspirační banner pro učitele, jak s globálními tématy pracovat ve výuce. Výstava je jedním z výstupů projektu Global Curriculum. Výstava je vhodná pro ZŠ i SŠ.

poplatek za poštovné a balné – 200 Kč 

 

Facebook Podpořte nás Zapojte se Newsletter