Giving Tuesday – přispějte i vy!

Již šestým rokem se po celém světě slaví Giving Tuesday, známý taky jako svátek dárcovství a dobrovolníků. Pojďte jej oslavit spolu s námi!

Kampaň Giving Tuesday se koná po celém světě ve stejný den, přičemž letos připadá na úterý 28. listopadu 2017. Během minulého roku se do Giving Tuesday po celém světě zapojilo více než 50 000 organizací ze 98 zemí světa, ať už finanční podporou potřebným, dobrovolnictvím nebo charitativní kampaní za sociální téma. Zapojte se letos i vy! 

Chodíte na rozvojové večery? V letech 2005 – 2017 mělo více než 6000 posluchačů možnost vyslechnout odborníky na rozvojovou a humanitární pomoc a vytvořit si vlastní názor na danou problematiku. Rozvojové večery vždy byly úspěšné především díky vám! Přišli jste, naslouchali, kladli zvídavé dotazy. V roce 2018 může být tato tradice přerušena, neboť nám scházejí peníze na uspořádání dalších besed. 

Společně s vámi chceme v této tradici pokračovat! Udělejte nám radost a přispějte na pořádání rozvojových večerů v roce 2018. Už teď se můžete těšit na špičkové hosty. Podpořte rozvojové večery finančně i Vy a umožněte veřejnosti vidět svět v souvislostech!