Spolupracujeme

Spolupráce v rámci projektů

Get up and Goals!

Ve školních letech 2018/2019 a 2019/2020 spolupracujeme s 10 základními a středními školami z Olomouckého a Moravskoslezského kraje. V každé škole vznikl tým min. 2 pedagogů, kteří absolvují semináře a realizují výukové lekce s žáky včetně hodnocení dopadu v oblasti znalostí, dovedností a chování. Dále podporují týmy žáků při přípravě žákovských miniprojektů.

Zapojené školy

Global Issues – Global Subjects

  • Díky projektu Global Issues – Global Subjects vznikly metodiky Globální rozvojové vzdělávání v hodinách českého jazyka a literatury, matematiky a občanské výchovy. Výukové lekce do příruček vytvářely: Petra Hedrichová (ZŠ a MŠ Olomouc, Nedvědova 17), Marcela Heřmanová (Gymnázium Hejčín), Kristína Ličmanová (ZŠ Olomouc, Hálkova 4), Markéta Ryšavá, Slavomíra Schubertová (ZŠ Olomouc, Zeyerova 28), Hana Vacková (Gymnázium Hejčín), Pavlína Vrbová (ZŠ a MŠ Olomouc, Dvorského 33)
  • Své žákovské kampaně realizovalo na 200 žáků ve spolupráci s pedagogy z následujících škol: Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín; Gymnázium Jana Nerudy, Praha; Střední zemědělská škola Čáslav; Střední zdravotnická škola Šumperk, Kladská 2; VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora; Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice; Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.; Základní škola Aloise Štěpánka, Dolany; Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o. ; Základní škola Tyršova, Nymburk; Základní škola a mateřská škola, Ptení; Základní škola Fryčovice; Základní a mateřské škole Hranice, Studentská 1095;  Základní škola Nedvědova, Olomouc; Základní škola Janovice, okres Frýdek – Místek
  • GIGS škola – Střední zdravotnická škola Šumperk, Kladská 2 (účast na seminářích, blended learningovém kurzu, realizace žákovských kampaní).

Spolupráce – výukové programy, tematické dny

Ve školním roce 2018/2019 jsme na níže uvedených školách lektorovali výukové programy či tematické dny. Děkujeme za spolupráci.

Základní a mateřské školy:

  • MŠ Olomouc, Jílová 41, příspěvková organizace
  • Mateřská škola Olomouc, Zeyerova 23, příspěvková organizace
  • Mateřská škola Olomouc, Mozartova 6, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizace
  • Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1
  • Fakultní základní škola Olomouc, Helsinská 106
  • Základní škola Litomyšl, Zámecká 496
  • Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4
  • Fakultní základní škola Komenium a Mateřská škola Olomouc, 8. května 29
  • Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace, Svatý Kopeček
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Hranice, Struhlovsko

Střední školy a gymnázia:

  • Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
  • Střední škola polygrafická, Olomouc
  • 1st International School of Ostrava – mezinárodní gymnázium, s.r.o.
  • Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373

 

Ve školním roce 2018/2019 jsme na níže uvedených školách lektorovali výukové programy či tematické dny. Děkujeme za spolupráci.

Základní a mateřské školy:

  • ScioŠkola Olomouc – základní škola, s.r.o.
  • ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11
  • ZŠ a MŠ Střítež nad Ludinou, přísp. org.
  • Základní škola Hlubočky – Mariánské Údolí, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola Litomyšl, Zámecká 496
  • Základní škola a mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace
  • Fakultní základní škola Olomouc – Hálkova 4
  • Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace
  • SŠ, ZŠ a MŠ Monty school, Španielova 6227/3, Ostrava
  • Základní škola Fryčovice
  • Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, př. org.
  • ZŠ Vyškov Tyršova, p.o.
  • Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc, přís. organizace
  • ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315, okr. Přerov, příspěvková organizace
  • Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52
  • Základní škola a mateřská škola Ptení
  • Mateřská škola Luběnice – příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou
  • Základní škola Chvaletice, okres Pardubice

Střední školy a gymnázia:

  • Střední škola polygrafická, Olomouc
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc
  • Střední odborná škola obchodu a služeb, Štursova 14
  • Gymnázium Olomouc – Hejčín
  • Církevní gymnázium Německého řádu
  • Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
  • Gymnázium Chotěboř
  • Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  • Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683
  • Střední zdravotnická škola Šumperk, Kladská 2
  • Masarykovo Gymnázium Příbor, příspěvková organizace

Ve školním roce 2017/2018 jsme na níže uvedených školách lektorovali výukové programy či tematické dny. Děkujeme za spolupráci.

Základní a mateřské školy:

  • Mateřská škola Olomouc, Jílová 41, příspěvková organizace, 779 00 Olomouc
  • ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11, přís. org.
  • ZŠ Olomouc, tř. Spojenců 8
  • Zdravá anglická mateřská škola s.r.o.
  • Základní škola a Mateřská škola Samotišky, příspěvková organizace
  • Základní a mateřská škola Olomouc – Holice
  • Mateřská škola Radova 5, 779 00 Olomouc
  • ScioŠkola Olomouc – základní škola, s.r.o.
  • MŠ Olomouc, Rooseveltova 101, příspěvková organizace
  • ZŠ Litomyšl, Zámecká 496
  • Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace
  • Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4
  • Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace
  • Základní škola Fryčovice
  • Základní škola Hlubočky – Mariánské Údolí
  • Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Studio čtyřlístek Olomouc, z.s.
  • Základní škola Hlučín – Rovniny, okres Opava
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc – Nemilany, Raisova 1
  • ZŠ a MŠ Jindřichov, okres Bruntál
  • Česko Britská Mezinárodní škola a Mateřská škola s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace
  • Základní škola a Slaměníkova mateřská škola Radslavice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace
  • Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace
  • Základní škola Prostějov, E. Valenty 52
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace
  • Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace
  • Základní a mateřská škola Sobíňov

Střední školy a gymnázia:

  • Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683
  • Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava, příspěvková organizace
  • Střední škola řezbářská, Tovačov
  • Církevní gymnázium německého řádu
  • Střední škola a Základní škola, Havířov – Šumbark
  • Gymnázium, Olomouc – Hejčín, Tomkova 45
  • Střední škola polygrafická, Olomouc
  • Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace

Ostatní:

  • Rodinné centrum Provázek, Štítného 10, Olomouc

Ve školním roce 2016/2017 jsme na níže uvedených školách lektorovali výukové programy či tematické dny. Děkujeme za spolupráci.

Základní a mateřské školy

  • FZŠ Olomouc, Hálkova 4
  • ZŠ a MŠ Mořkov
  • Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • ZŠ Šumperk, Šumavská
  • ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace

Střední školy a gymnázia

  • Gymnázium a SOŠZE Vyškov
  • Církevní gymnázium Německého řádu
  • Masarykovo gymnázium Příbor
  • 1st International School of Ostrava – mezinárodní gymnázium, s.r.o.
  • Gymnázium Chotěboř
  • Střední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 2
  • Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník
  • Gymnázium Olomouc Hejčín

Ve školním roce 2015/2016 jsme na níže uvedených školách lektorovali výukové programy či tematické dny. Děkujeme za spolupráci.

Základní a mateřské školy

  • FZŠ Olomouc Tererovo náměstí 
  • ZŠ a MŠ Olomouc – Holice
  • Základní škola Doloplazy, okres Olomouc příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí 
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • Základní škola Šumperk, Šumavská 21
  • Základní škola a mateřská škola Babice, příspěvková organizace Babice 40, 785 01 Šternberk IČ. 75029481
  • Základní škola a mateřská škola Olomouc – Nemilany, příspěvková organizace, Raisova 1, 783 01
  • Základní škola a Mateřská škola Sazovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  • ZŠ Litomyšl, Zámecká 496
  • ZŠ a MŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice
  • Základní škola Hlubočky – Mariánské Údolí okres Olomouc, příspěvková organizace, Olomoucká 355, 783 65 Hlubočky
  • Základní a mateřská škola Ptení
  • Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Červená Voda
  • ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace,  Struhlovsko 1795, 753 01 Hranice
  • Mateřská škola Olomouc Jílová 41, příspěvková organizace, 779 00 Olomouc
  • Mateřská škola Olomouc, Helsinská 11, příspěvková organizace, odloučené pracoviště Čapka Choda 12

Střední školy a gymnázia

  • Masarykovo gymnázium, Příbor, p.o.
  • Střední zdravotnická škola, Šumperk,Kladská 2
  • Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník
  • Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
  • Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

Ve školním roce 2014/2015 jsme na níže uvedených školách lektorovali výukové programy či tematické dny. Děkujeme za spolupráci.

Základní a mateřské školy

  • Základní škola Česká Třebová, Habrmanova 1500, Česká Třebová
  • Mateřská škola Jívová, Jívová 230, Dolany u Olomouce
  • Základní škola Hlubočky – Mariánské Údolí, Olomoucká 355, Hlubočky
  • Základní škola Floriána Bayera, Štramberská 189, Kopřivnice
  • Základní škola Litovel, Jungmannova 655, Litovel
  • Základní škola Loštice, Komenského 17, Loštice
  • Masarykova základní a mateřská škola Nezamyslice, 1. Máje 234, Nezamyslice
  • Základní škola Nová Hradečná, Nová Hradečná 123
  • Základní škola a Mateřská škola, Demlova 18, Olomouc
  • Mateřská škola Olomouc, Helsinská 11, odloučené pracoviště Čapka Choda 12, Olomouc
  • Základní škola a Mateřská škola Sazovice, Sazovice 78, Mysločovice
  • Základní škola a Mateřská škola, Raisova 1, Olomouc – Nemilany
  • Základní škola, Havlíčkova 1, Opava
  • Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice, A. Krause 2344, Pardubice
  • Základní škola Plumlov, Rudé armády 300, Plumlov
  • Základní škola a mateřská škola, Ptení
  • Základní škola Šumperk, Šumavská 21, Šumperk
  • Mateřská škola Zábřeh, Strejcova 132/2a, Zábřeh na Moravě

Střední školy a gymnázia

  • Gymnázium Jeseník, Komenského 281, Jeseník
  • Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník, U jatek 8, Jeseník
  • Církevní gymnázium Německého řádu, Nešverova 693/1, Olomouc
  • Obchodní akademie Olomouc, tř. Spojenců 11, Olomouc
  • Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc
  • Střední škola polygrafická, Střední novosadská 87/53, Olomouc
  • Střední škola technická, Kouřílkova 8, Přerov
  • Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor
  • Střední zdravotnická škola Šumperk, Kladská 2, Šumperk

 

Facebook Podpořte nás Zapojte se Newsletter