Jak řešit globální témata na lokální úrovni?

Jak řešit globální témata na lokální úrovni?Dovolujeme si Vás pozvat na expertní setkání zástupců škol a obcí k tématu „Jak řešit globální témata na lokální úrovni? Umění spolupráce škol a obcí“, které pořádá společnost Člověk v tísni ve spolupráci s Krajským vzdělávacím a informačním centrem Nový Jičín.

Setkání proběhne v úterý 21. března 2017 od 9 do 15h v Ostravě a je určeno výhradně zástupcům obcí, neziskových organizací a formálního i neformálního vzdělávání v Moravskoslezském kraji.

Jako host přijala pozvání paní Romy Hölzer z European Office of the Education Authority Vienna, která zde představí projekt GLOBAL EDUCATION PRIMARY SCHOOLS (základní školy zaměřené na globální vzdělávání).

Krom jiné tak získáte jedinečnou příležitost poznat systém spolupráce města Vídeň se základními školami právě v oblasti globálních témat. Prostor pro sdílení zkušeností nabídnou ale také odborníci z regionu. 

V případě Vašeho zájmu o účast na expertním setkání kontaktujte do 15. března Veronika.endrstova@clovekvtisni.cz nebo na telefonu 778 411 275.