Online inspirační setkání již 27. 11. 2023

27. 11. 2023 (16-18 hodin) se uskuteční online Inspirační setkání Učíme o globálních souvislostech. Setkání přinese nápady, jak (nejen) učit o globálních tématech. Během setkání bude představena nová metodická publikace Globální témata napříč předměty a naši hosté budou diskutovat otázky:

  • Jaké benefity přináší výuka napříč předměty? S jakými překážkami se můžeme potkávat? Jak jim čelit?
  • Jak může publikace „Globální témata napříč předměty“ pomoci vyučujícím na 2. stupni ZŠ s výukou globálních témat? 

Pozvání přijali:

  • Lucie Absolonová (ZŠ Olomouc, Svatoplukova) 
  • František Brauner (Gymnázium, Olomouc-Hejčín)
  • Eva Kučerová (ZŠ Eduarda Nápravníka Býšť) 
  • Pavel Martinovský (ZŠ Praha, Vratislavova) 

Přijďte načerpat inspiraci!

Připravte si kávu a něco dobrého k ní a přidejte se v pondělí (16-18h). Přihlaste se do čtvrtka 23. 11. 2023.

Inspirační setkání se uskuteční v prostředí ZOOM, přihlášení dostanou včas odkaz na email uvedený v přihlášce. Setkání bude nahráváno. Účastníci, kteří se přihlásí do živého přenosu, mohou získat tištěnou metodickou publikaci zdarma – stačí vyplnit informace ve formuláři.

Setkání moderuje Petr Sucháček.

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu lenka.pankova@arpok.cz.

Setkání je pro účastníky zdarma díky finanční podpoře z prostředků České rozvojové agentury v rámci zahraniční rozvojové spolupráce ČR a z prostředků Olomouckého kraje. Děkujeme!

 
 
 
 
 

Publikace „Globální témata napříč předměty“ je pro účastníky zdarma díky finanční podpoře ze dvou projektů – Globální témata napříč předměty a Učíme o globálních souvislostech.

* Projekt „Globální témata napříč předměty“ podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizensʾ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

* Projekt „Učíme o globálních souvislostech“ je podpořen z prostředků České rozvojové agentury v rámci Zahraniční rozvojové spolupráce ČR a Olomouckého kraje.

Děkujeme za podporu