Taneční večery

Taneční benefiční večery každoročně od roku 2014 pořádá vzdělávací organizace ARPOK.

Taneční večer pro děti z Kobaní – rok 2016

V pátek 11. listopadu 2016 se v olomouckém U-klubu konala již třetí benefiční akce tentokrát s názvem Taneční večer pro děti z Kobaní. Díky všem, kteří si přišli zatančit, jsme na SOS sbírku Kobani přispěli částkou celkem 28 678 Kč. Proto můžeme pomoci vybavit školní a zdravotnická zařízení v syrském Kobaní. Mnohokrát všem děkujeme a už nyní se těšíme na další ročník!

Nad beneficí převzal záštitu rektor Univerzity Palackého v Olomouci prof. Mgr. Jaroslav Miller, M. A., Ph.D. a hlavním mediálním partnerem byl Český rozhlas Olomouc. Nad sbírkou SOS Kobani převzali záštitu novinářky Markéta Kutilová a Lenka Klicperová, které také garantují účelné využití všech finančních darů. Jak samy říkají: „Válku ukončit neumíme, ale s vaší pomocí dokážeme pomoci těm lidem z Kobaní, kteří se do města vrací a chtějí znovu postavit celé město na nohy.“

Taneční večer se opravdu vydařil: vydražila se originální fotografie od paní Markéty Kutilové, vychutnali jsme si jídla exotické nepálské kuchyně i výtečnou kávu, jsme zhlédli profesionální taneční vystoupení Lenky a Jakuba z TK Olymp Olomouc a žasli nad magickými kouzly kouzelníka Bina z Kim-clubu Praha. K tanci a poslechu hrála kapela L. I. F. a večerem nás provázela moderátorka Dita Mandlová Vojnarová, redaktorka publicistiky Českého rozhlasu Olomouc. Návštěvníci mohli v anketní soutěži vyhrát i některou ze zajímavých cen.

A50a8110
Img 3837
Img 3741
A50a8339
A50a8281
A50a8271
A50a8116

Taneční večer pro Nepál – rok 2015

Druhý benefiční taneční večer se konal 6. listopadu 2015 v olomouckém U-klubu. Výtěžek akce ve výši 20 783 Kč byl věnován prostřednictvím nadačního fondu Českého rozhlasu dvěma vesnicím postiženým zemětřesením v Nepálu. Všem, kteří přispěli, děkujeme!

Nad tímto večerem převzal záštitu rektor Univerzity Palackého v Olomouci prof. Mgr. Jaroslav Miller, M. A., Ph.D. a hlavním mediálním partnerem akce byl Český rozhlas Olomouc.

Večerem nás provázela redaktorka Českého rozhlasu Olomouc paní Dita Mandlová Vojnarová. Na programu byl nejen tanec při doprovodu živé hudby v podání hudební skupiny L.I.F.,ale i  chutnávka nepálských specialit, které připravil jediný Nepálec žijící v Olomouci, pan Buddha Moktan. Návštěvníci mohli v anketní soutěži vyhrát i některou ze sta překvapivých cen.

Za  podporu Tanečního večera pro Nepál děkujeme Českému rozhlasu Olomouc, těmto firmám a jednotlivcům: OK Design, hudební skupina L.I.F., TK Olymp Olomouc, Lesy ČR, UPoint, Unni Trading s.r.o., Vinylové hodiny.cz, MARY KAY – Kateřina Burdová, Zverimex Hranice, SELP Servis, Unni Trading s.r.o., U-klub Olomouc, Hospůdka U Kuděje, Pivní ráj, Tvarůžková cukrárna, Muzeum umění Olomouc, NONA reklamní předměty, Jindřich Štreit, kouzelník Jan Krejsa, fotograf Martin Holík, Dave Richardson, Nikola Vavrous, Radka Horáková a také všem dobrovolníkům.

Tanecni Vecer Pro Nepal 6 11 2016 Foto Martin Holik
Ples 139
Ples 94
Ples 73
Ples 43
Ples 25

Taneční večer – rok 2014

V pátek 21. listopadu 2014 se konal první taneční večer v komornějším duchu. Při této příležitosti jsme oslavili 10 let činnosti organizace ARPOK, která původně vznikla 13. 9. 2004 jako Agentura rozvojové a humanitární pomoci Olomouckého kraje, o.p.s.

Díky podpoře všech příznivců může ARPOK přispívat k začleňování globálních témat do výuky na školách a podporovat diskuzi o rozvojové problematice mezi veřejností.

K poslechu a tanci hrála na tanečním večeru hudební skupina L. I. F. z Olomouce, občerstvení zajišťovala organizace Spolu Férově a U-klub Olomouc. Celým večer nás provázel pan Pavel Hrabal a do světa kouzel všechny zavedl kouzelník Jan Krejsa.

Děkujeme všem, kteří pomohli zorganizovat tento taneční večer.

Img 7069 Web
Img 6977
Img 6934
Img 6925
Img 6862
Img 6837
Img 6834
Facebook Podpořte nás Zapojte se Newsletter