Tematické dny

O co jde?

Sledujete dění okolo nás i ve světě? Zajímáte se o globální témata, která se týkají každého z nás, a chcete s nimi seznámit své žáky? Považujete tematické dny za vhodnou formu pro začleňování těchto témat do výuky?

Vyberte si z nabídky tematických dnů pro žáky 1. i 2. stupně základních škol. Tým profesionálních lektorů zrealizuje přímo na vaší škole program, který velice rádi uzpůsobíme vašim konkrétním potřebám.

Nabídka tematických dnů

Základní školy 1. stupeň

Den Země

žáci 1. stupně ZŠ

Den čokolády

žáci 1. stupně ZŠ

Základní školy 2. stupeň a střední školy

Odpovědná spotřeba

žáci 8. – 9. třídy ZŠ a SŠ

Světový obchod

žáci 2. stupně ZŠ, studenti SŠ

Den Země

žáci 2. stupně ZŠ

Nevíte si rady? Potřebovali byste poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. S výběrem tematického dne vám rádi poradíme.

Johana Krajčírová

kontaktní osoba

telefon: 581 111 907
e-mail: info@arpok.cz

Podmínky pro realizování výukových programů

Cena

  • cena výukového programu je 50 Kč/žák

  • na Vaši žádost Vám rádi zašleme konkrétní cenovou nabídku – v případě zájmu pište na e-mail info@arpok.cz

Školy sídlící v Olomouci vs. mimo Olomouc

  • školy sídlící na území města Olomouce cestovné lektorů nehradí

  • školy sídlící mimo území města Olomouce hradí náklady spojené s cestou do školy – výši nákladů určujeme dle vzdálenosti a dostupnosti školy z Olomouce (pro více informací vizte Náklady na dopravu lektorů vpravo)

Náklady na dopravu lektorů

  • součástí kalkulace nákladů spojených s cestou jsou náhrady za jízdné a čas lektorů na cestě (100 Kč/započatá hodina strávená na cestě)

  • dle dostupnosti určíme způsob cesty do školy (zda lektoři přijedou hromadnou dopravou nebo osobním vozem, pokud to je možné z hlediska času a dostupnosti preferujeme hromadnou dopravu)

  • cenu jízdného určujeme dle vzdálenosti – v případě hromadné dopravy účtujeme 1,6 Kč/km, v případě jízdy osobním automobilem účtujeme 7 Kč/km. Počet km určujeme dle plánovače na serveru Mapy.cz

  • Příklad HD: Škola vzdálená z Olomouce 50 km, dostupnost vlakem, 2 lektoři, lektor stráví na jedné cestě 50 minut = 2 lektoři x (100 km x 1,6 Kč + 2 hodiny na cestě á 100 Kč) = 2x (160 Kč + 200 Kč) = 720 Kč

  • Příklad automobil: Škola vzdálená z Olomouce 70 km, špatná dostupnost hromadnou dopravou, 2 lektoři, čas strávený na jedné cestě 1:20 h = 140 km x 7 Kč (za automobil) + 2 lektoři x (2:40h = 3 hodiny na cestě á 100 Kč) = 980 Kč + 2 x 300 Kč = 1580 Kč